Генератор коливається частоти 900 МГц SZHUASHI YJM09100B 24В (100 Вт)
SZH-YJM09100B
Додати до переліку побажань Задати питання
Вага148.2 г БрендиHuashi ВікНе для дітей МатеріалПластик нетокс, метал, резина.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Характеристики:
  • Робочий діапазон частот: 840-960 МГц
  • Середня вихідна потужність усередині діапазону: 50 дБм (100 Вт)
  • Середня ефективність: 45%
  • Внутрішньосмугові коливання: < 1 дБ
  • Зміщення частоти верхньої смуги: <20 МГц